-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 02 Mart 2021 Salı
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Demirhan ve Yönetimi, dernek ziyaretlerini sürdürüyor   18.02.2021  
   Demokrasi ve Atılım Partisi Yalova Kurucu İl Başkanı Mehmet Demirhan ve yönetimi, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Yalova Şube Başkanı Şakir Güner’e ziyarette bulundu.
   

Yapılan ziyarette Demirhan, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını iletilip DEVA Partisi hakkında dernek yöneticilerini bilgilendirdi. Dernek yöneticilerinin yaşadıkları sorunlar hakkında konuşuldu. Dernek başkanı, Yalova’daki faaliyetlerinden bahsedip bu konuda DEVA Yalova’yı bilgilendirdi.

 

Görüşmede Demirhan ve yönetimi, Yalova ile ilgili planladıkları projelerinden bahsetti. Demirhan, “Gazilerimize çok minnettarız ve onlara çok değer veriyoruz.” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen bu ziyarette dernek başkanı Şakir Güner ve yönetimi, Demirhan ve yönetiminin ziyaretinden memnun kaldıklarını ve en yakın zamanda iade-i ziyarette bulunacaklarını söyledi.

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

KARMA OSB hakkında, bilen az, bilmeyen çok konuşuyor - 2
İdris Durmuş


BİTCOİN
Süleyman Çelebi
Çeşni

Doyumsuzlaşan insanlık

Copyright © 1995 - 2021
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!