-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 02 Mart 2021 Salı
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Yalova İMES OSB’den anlamlı hizmet   09.02.2021  
   Yalova’da yerli, yeşil ve yenilikçi yatırımı ile dikkatleri üzerine çeken Yalova İMES Makine İhtisas OSB’den gelişen Yalova’ya bir destek daha geldi. Yalova Valiliği ile yapılan görüşmeler sonrası Bağlarbaşı Mahallesi’nde bir karakol yapılması için imzalar atıldı.
   

Yalova’nın stratejik konumu ve son dönemin en çok tercih edilen şehirlerinden olması, nüfusunun günden güne hızlı bir şekilde artması ile birlikte Bağlarbaşı Mahallesi’nde ihtiyaç haline gelen karakol için Yalova İMES Makine İhtisas OSB’den tam destek geldi.

 

Karakol için protokol imzalandı

Bağlarbaşı Mahallesi’nde bulunan Müfettiş Hamdi Girgin İlkokulu’nun müştemilatı dışında kalan yaklaşık 550 metrekarelik alana narkotik ve çevik kuvvet unsurlarının konuşlandırılabileceği polis noktası yapılması için protokol imzalandı.

 

Yalova Belediyesi’nce yer tahsisi yapılan karakolda Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü, Polis Merkezi Amirliği ve İnsansız Hava Araçları Büro Amirliği gibi değişik birimlerin aynı alanda yer alacak.

Yalova Valiliği’nde gerçekleşen imza töreninde, Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Emniyet Müdürü M. Hakan Fındık ve Yalova İMES Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir hazır bulundu.

 

“Elimizden geleni yapacağız”

 

Bir süre önce konunun Yalova Valisi Muammer Erol tarafından kendisiyle paylaşıldığını ifade eden Yalova İMES Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Direnç Özdemir, “Sayın Valimizin bir süre önce Yalova’mıza dair bu ihtiyacı belirtmesi üzerine bizde üzerimize düşen her neyse yapacağımızı samimiyetimizle Sayın Valimize ifade etmiştik. Sayın Valimizin konuyu bizimle paylaşması, şehrimize fayda sağlayacak bir projede bizim de bir katkımız olmasına sebep oldu. Bu durum bizleri de oldukça mutlu etti. Yalova Belediyesi’nin yer tahsisini de tamamlaması ile birlikte biz de ihtiyaç duyulan karakolun yapımı için elimizden geleni yapacağız. Hem şehrimizin ihtiyaçlarından birinin daha giderilmesi, hem de emniyet teşkilatımızın rahat kullanacağı bir karakol için ne gerekiyorsa yapacağız. Biz sosyal sorumluluğumuzu biliyor, bu manada şehrimize katma değer sunacak her projeye elimizden geldiğince destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu anlamda emeği geçen başta Valimiz Sayın Muammer Erol’a, İl Emniyet Müdürümüz Sayın M. Hakan Fındık’a, Yalova Belediye Başkan Vekili Sayın Mustafa Tutuk’a ve emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyorum” diye konuştu.

 

 

 

 

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

KARMA OSB hakkında, bilen az, bilmeyen çok konuşuyor - 2
İdris Durmuş


BİTCOİN
Süleyman Çelebi
Çeşni

Doyumsuzlaşan insanlık

Copyright © 1995 - 2021
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!