-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 01 Aralık 2020 Salı
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  AK Kadınlardan duyarlı hareket   15.11.2020  
   Çiftlikköy AK Parti Kadın Kolları Başkanı Dilek Aydın ve yönetimi, Yalova Merhamet Derneği’nin başlattığı ‘Köy Okullarına Yardım’ kampanyasına destek oldu.
   

Yalova Merhamet Derneği’nin başlattığı ‘Köy Okullarına Yardım’ kampanyasına Çiftlikköy AK Parti Kadın Kolları destekte bulundu.

Kütahya Çavdarhisar Köyü’ndeki öğrencilerin kışı zor geçirmemesi adına yapılan yardıma destek veren Başkan Aydın; “Öğrencilerimiz için her türlü desteği vermeye hazırız. Başkan Süleyman Çelebi’ye hayırlı olsun dedik ve elimizden geldiğince hazırladığımız paketleri teslim ettik.” Dedi.

Merhamet Teşkilatı İl Başkanı Süleyman Çelebi; “Çiftlikköy AK Parti Kadın Kollarımız duyarlılık gösterip kampanyamızı takip ederek destek oldular. Yapılan yardımları şubemize teslim ettiler. Başkan Dilek Aydın’a ve ekip arkadaşlarına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Gönül almak için Gönül vermek gerekir...” şeklinde konuştu.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

DEVA Partisi Kongresi’nin ardından...
İdris Durmuş


Öğretmenlerimize
Süleyman Çelebi
Çeşni

Öğretmenler sistemi kilitledi

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!