-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 01 Aralık 2020 Salı
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Çiftlikköy Ata’sını andı   10.11.2020  
   10 Kasım Atatürk’ü Anma ve Atatürk Haftası dolayısıyla Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, vefatının 82'inci yılında Çiftlikköy’de düzenlenen tören ve anma programı ile anıldı.
   

23 Nisan Meydanı’nda yapılan törene Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Hava Meydan Komutanı Hava Pilot Albay Okan Uygun ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın yanı sıra ilçe protokolü, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı, Çiftlikköy Belediyesi ve mecliste grubu bulunan siyasi partilerin çelenklerinin Atatürk Anıtı’na sunulmasının ardından saat 9.05’te siren eşliğinde saygı duruşunda bulunuldu. İstiklal Marşı’nın okunması ile birlikte tören sona erdi.

 

Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, bağımsızlığımızın temsilcisi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. Yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Cumhuriyetimizin kurucusu, İstiklal Harbimizin Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82’inci yıldönümü dolayısıyla ilçemizde düzenlenen anma törenine katıldık. Milletimizin var olma mücadelesini zaferle taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarını saygıyla, minnetle ve rahmetle anıyorum, ruhu şad olsun” ifadelerini kullandı.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

DEVA Partisi Kongresi’nin ardından...
İdris Durmuş


Öğretmenlerimize
Süleyman Çelebi
Çeşni

Öğretmenler sistemi kilitledi

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!