-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 05 Ağustos 2020 Çarşamba
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Dr. Suna Nilay Sökmen Canatar Özel Atakent Hastanesinde   08.02.2020  
   Özel Atakent Hastanesi, güçlü hekim kadrosuna Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Suna Nilay Sökmen Canatar’ ı da dahil etti.
   

Tecrübeli, dinamik ve deneyimli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı, güçlü teknolojik ve medikal altyapısıyla gerek tedavi yaklaşımları gerek misafir hizmetleri, tüm süreçleri titizlikle yürütülen hasta bakım anlayışı ile, başarılı endoskopik, mikrocerrahi teknikleri ve travma cerrahilerini başarıyla gerçekleştiren Özel Atakent Hastanesi, güçlü hekim kadrosuna Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Suna Nilay Sökmen Canatar’ ı da dahil etti.

 

 Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Suna Nilay Sökmen Canatar’’ın uzmanlık alanları

“Yenidoğanın rutin muayenesi ,aşı önerileri, yenidoğanın bakımı, emzirme tekniği, göbek bakımı, yenidoğan yoğun bakımı, yenidoğan kilo alamama problemleri, yenidoğanın sarılık tedavisinde, tünel fototerapi, led fototerapi, büyük çocuklarda aylık muayeneler, kalça çıkığı kontrolü, çocuk allerji hastalıkları, endokrin (Hormon) hastalıkları, erken – gecikmiş puberte, solunum sistemi hastalıkları, hematolojik hastalıklar (Kan Hastalıkları),beslenme önerileri, idrar yolları hastalıkları, orta kulak iltihabı, sinüzit ve diğer üst solunum yolu hastalıklarının tam tedavi ve takibi, çocukluk çağı obezitesi uzmanı.”

 

 

 

Dr. Suna Nilay Sökmen Canatar Kimdir?

1988 doğumlu olan Uzman Dr. Suna Nilay Sökmen Canatar, sırası ile Muş Devlet Hastanesi ve Özel Yalova Hastanelerin de görev yapmıştır. 24/01/2020 tarihi itibari ile Özel Atakent Hastanesi’nde hasta kabulü yapmaya başlayan Canatar, hafta içi her gün sabah saat 08:30 dan akşam 17:30 ‘a kadar, cumartesi günleri ise saat 15 :00 ‘a kadar Yalova ve çevre illerden gelen hastalara hizmet verecek.

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

Vefa Salman’ın, ‘BEN SUÇSUZUM’ demesi ne kadar inandırıcı?
İdris Durmuş


Z kuşağının köylerimiz için yeni fikirleri
Süleyman Çelebi
Çeşni

Dumura uğrayan değerlerimiz ve Kurban

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!