-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 22 Şubat 2020 Cumartesi
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  MARKA’dan teknik destek!   08.10.2019  
   Çiftlikköy Belediyesi’nin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı MARKA’ya yaptığı teknik destek başvurusu kapsamında ‘Kurumsal Kapasitenin Gelişmesi İçin İnsan Kaynakları Eğitimi” projesi kabul edildi.
   

3 ay sürecek 15 bin TL bütçeli proje kapsamında Çiftlikköy Belediyesi ve bağlı şirketi Zirvekent AŞ’nin İnsan Kaynakları Müdürlüğü personellerine güncel konuların yer aldığı eğitimler verilecek. 

Projenin Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Merkezi’nde gerçekleşen imza törenine ise Çiftlikköy Belediyesi Proje Ofisi Personeli Hatice Kübra Akyol katıldı. Proje hakkında bilgi veren Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, “Çiftlikköy Belediyesi olarak oluşturduğumuz proje ofisi birimimiz, çeşitli Avrupa Birliği ve ulusal hibe programlarına belediyemiz ve Çiftlikköy ile ilgili konularda geliştirdiğimiz projelerle başvurularda bulunuyorlar. Bunlardan birisi olan Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın Temmuz-Ağustos dönemi teknik destek kapsamında ‘’Kurumsal Kapasitenin gelişmesi için insan kaynakları eğitimi’’ adlı projemiz MARKA tarafından onay görerek kabul edildi. Proje, İnsan Kaynakları alanında çalışan belediyemizin ve iştirakimiz Zirvekent AŞ personellerinin katılacağı güncel konuların da ele alındığı eğitimleri içeriyor. Söz konusu eğitim programının giderleri proje kapsamında MARKA (Doğu Marmara kalkınma Ajansı) tarafından karşılanacak. Projemizin tüm uygulama süreci ile 3 ay olacak ve personellerimiz profesyonel eğitmenlerden 5 günlük birebir eğitimler alacaklar” diye konuştu.

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

BU HIRSIZLIK VE YOLSUZLUK, VEFASIZ VEFA’YI KOLTUĞUNDAN EDER
İdris Durmuş


BU EVDE ŞEFKAT VAR…
Süleyman Çelebi
Çeşni

YOĞUNLUKTAN BİRŞEY GÖREMİYORUZ

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!