-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 22 Şubat 2020 Cumartesi
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  Kaymakam Bilgin, vatandaşlarla buluştu   03.10.2019  
   Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin başkanlığında Dereköy’de vatandaşla buluşma toplantısı yapıldı.
   

Düzenlenen toplantıya, İlçe Kaymakamı Ömer Bilgin, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Erdal Babacan, köy muhtarı ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda, vatandaşların huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak adına ilçe genelinde alınan asayiş ve güvenlik tedbirlerine ilişkin değerlendirmeler ile sağlık, metruk binalar, köy yolları ve yürütülen diğer çalışmalar üzerinde durularak yapılacak ve yapılması gereken çalışmalar istişare edildi. Eğitimde de gelinen nokta ve eğitim/öğretimle ilgili sorunların tespiti ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Köy halkının sorunları ile taleplerini de dinleyen Sayın Bilgin, sorunların çözümü noktasında ilgili tüm kurumların gereken hassasiyeti gösterdiğini ve koordineli bir şekilde çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Kaymakam Sayın Ömer Bilgin, Bakanlığın talimatı doğrultusunda düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarının, bilgi alışverişi oluşması ve istişarelerle köylerimizin problemlerinin daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını, birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu dile getirerek, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

BU HIRSIZLIK VE YOLSUZLUK, VEFASIZ VEFA’YI KOLTUĞUNDAN EDER
İdris Durmuş


BU EVDE ŞEFKAT VAR…
Süleyman Çelebi
Çeşni

YOĞUNLUKTAN BİRŞEY GÖREMİYORUZ

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!