-  Kurumsal  -  Reklam  -  İletişim 22 Şubat 2020 Cumartesi
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  
 
      
 
Başlıksız Belge
 Anasayfa    >  Güncel
  ilk ders zili çaldı   09.09.2019  
   Yalova’da 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programı, Çiftlikköy Sultaniye Şehit Baçerettin Özgür Ortaokulu’nda yapılan törenle gerçekleşti. İlk ders zilini çalarak eğitim öğretim yılının başlangıcını yapan Yalova Valisi Muammer Erol, tüm öğrencilere başarılar diledi.
   

Yalova Valisi Muammer Erol’un yanı sıra AK Parti Yalova Milletvekili Meliha Akyol, Garnizon Komutanı Tuğamiral Önder Gürbüz, Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Suat Cebeci,  Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı J.Alb. Mustafa Bakçepınar, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, il ve ilçe protokolü, vatandaşlar, öğrenciler ve öğretmenlerin katıldığı etkinliklerin açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun yaptı. 

Tosun, geçtiğimiz yıl hizmete giren 16 derslikli Sultaniye Şehit Baçerettin Özgür Ortaokulu’nun yeni eğitim yılında da Çiftlikköy’ün önemli bir ihtiyacını karşılayacağını belirterek, Yalova genelinde 145 okulda 45 bin öğrencinin ders başı yaptığı 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı’nın hayırlı olması dileklerini iletti. Halk oyunları gösterileri ve yeni gelen öğrencilere eski öğrenciler tarafından çiçek takdim edilmesinin ardından Sultaniye Şehit Baçerettin Özgür Ortaokulu’nun açılış törenine geçildi. Kurdeleyi kesen Vali Muammer Erol, ilk ders zilini de çalarak eğitim öğretim yılının resmi olarak başlangıcını yapmış oldu. 

      Köşe Yazarları

Ayhan Polat
Kalemin Gölgesi

BU HIRSIZLIK VE YOLSUZLUK, VEFASIZ VEFA’YI KOLTUĞUNDAN EDER
İdris Durmuş


BU EVDE ŞEFKAT VAR…
Süleyman Çelebi
Çeşni

YOĞUNLUKTAN BİRŞEY GÖREMİYORUZ

Copyright © 1995 - 2020
       Siyaset  -   İlçeler  -   Eğitim  -   Güncel  -   Magazin  -   Spor  -   Sağlık  -   Diğer  -   Kültür Sanat  -  

Yalova Haber  -  Çiftlikköy Haber  -  Çınarcık Haber
 
Bu sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriğin hakları www.ciftlikkoy.com.tr'a aittir. Haber, yazı ve fotoğraflar hiç bir şekilde kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Kullanılması halinde yasal işlem başlatılır!